phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про компанiю

Юридична фірма «DIGNUM» створена в 2010 році.

Проте, вважаємо за необхідне зазначити, що ключові спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» працюють на ринку юридичних послуг Києва та України вже більше 10-ти років.

 

Головним правилом Юридичної фірми «DIGNUM» в її повсякденній діяльності є прагнення бути гідним довіри клієнтів.

Належним результатом наданих клієнтові послуг, Юридична фірма «DIGNUM» вважає для себе тільки бажання клієнта співпрацювати з нашою юридичною фірмою в подальшому.

На наше переконання, такий прийнятний для клієнта і юридичної фірми результат може бути досягнуто лише шляхом розроблення і практичного втілення схем і позиції, які базується на вимогах законодавства.

 

Ми абсолютно чесні по відношенню до наших клієнтів: за результатами вивчення поставленого завдання спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» прагнуть надати вичерпну аналітичну інформацію про всі ризики і перспективи для довірителя, при цьому нічого не приховуючи і не обіцяючи неможливого, та пропонують довірителю законні способи вирішення конкретного питання.

 

Юридична фірма «DIGNUM» не ставить за мету будь-яким чином отримати замовлення від довірителя: ми не беремося за супроводження проблемного для довірителя питання, якщо не вбачаємо за можливе досягнення для клієнта позитивного результату.

 

Законні способи вирішення питання та імовірний для клієнта результат, що пропонуються (передбачається) Юридичною фірмою, не завжди відповідають бажанням та баченням клієнта. Але на відміну від значеної кількості юридичних фірм Києва та України, наша юридична компанія не підлаштовує (не підводить) правовий аналіз щодо вирішення проблемного питання під «бачення та бажання» клієнта. Ми цілковито відверто інформуємо клієнта про реальні та потенційні ризики.      

Досить часто така позиція Юридичної фірми шкодить її фінансовим інтересам. Але це є наш свідомий вибір: ми переконанні, що ділова репутація важливіша за короткочасний результат, і з спливом часу такий свідомий вибір принесе свої дивіденди.

 

Загальні правила, встановлені в ділових відносинах, не відміняють необхідності застосування юридичною компанією принципу індивідуального підходу до кожного клієнта та поставлених ним завдання. Впевнені, що вирішення кожного питання потребує обов’язкового вивчення передумов його виникнення, дійових і зацікавлених осіб, та обов’язковому аналізі в аспекті можливих змін в правовій та діловій площинах, та багато інше. 

 

Ми своєчасно інформуємо наших клієнтів про перебіг конкретних справ і процесів. Наявні в нас програмні продукти надають можливість дистанційно надавати клієнту доступ до більшості наявних в розпорядженні юридичної компанії документів, що стосуються його справи. Це цілковито нівелює дистанційний фактор знаходження офісу Юридичної фірми в місті Києві а клієнта поза межами такої адміністративно-територіальної одиниці.

 

Гнучкість прийнятих рішень, своєчасність юридичних послуг, строга конфіденційність, індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом – основні складові діяльності Юридичної фірми «DIGNUM».

 

Оцінкою нашій роботі є довіра наших Клієнтів.  

Консультація спеціаліста

konsult ua Скористайтесь послугою он-лайн консультування Юридичної фірми «DIGNUM» та отримайте первинну аналітичну інформацію про наявні перспективи і ризики, та можливий перебіг подій щодо Вашого нагального питання.

flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».