phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Податкове право та спори

Однобічність сприйняття фіскальними органами норм податкового законодавства, вільне трактування ними базових понять господарського та цивільного права, непрофесійність дій та рішень співробітників фіскальних органів, породжують виникнення податкових спорів.

В реаліях нашої держави метою діяльності податкових органів є беззастережне виконання та перевиконання доведених їм згори показників надходжень до державного та місцевих бюджетів. При цьому, правомірність методів та рішень досягнення податківцями такої мети, в більшості випадків, викликає сумнів.

Цьому сприяє як недосконалість законодавства, так і відсутність дієвого механізму відповідальності фіскалів за «допущену недбалість».

Спори з «податковою» є досить специфічними, потребують належного розуміння норм  господарського, цивільного права, а також спеціальних знань податкового законодавства та бухгалтерського обліку. В деяких випадках, необхідне розуміння специфіки застосування норм кримінального та кримінально-процесуального законодавства. В свою чергу введення справ в органах судової влади потребують фахових знань відповідного процесуального законодавства, а також доброї обізнаності з судової практикою з аналогічних спорів, що склалася на момент знаходження справи в суді.  

Податкова практика в нашій фірмі є однією з пріоритетних.

Спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» мають можливість провести детальний аналіз правомірності відповідних дій податкової інспекції, а у разі порушення прав нашого клієнта, - готові надати комплексну допомогу для вирішення спірного питання.

Дана наша практика включає: 

  • юридичний супровід при проведенні перевірок податковими та іншими контролюючими органами (податкова інспекція, органи митної та контрольно-ревізійної служби);
  • аналіз податкових наслідків операцій, що плануються клієнтами;
  • юридичний супровід апеляційного оскарження рішень податкових органів;
  • підготовка, аналіз документів, а також представництво інтересів клієнтів в судах з питань дотримання податкового, митного та бюджетного законодавства;
  • оскарження в суді рішення податкових органів про притягнення підприємства до податкової відповідальності;
  • оскарження стягнення сум податкових санкцій;
  • оскарження бездіяльності податкових органів, що виражено в ухиленні від повернення надміру сплачених сум податків.

Ми надамо посильну правову допомогу для захисту Вашого бізнес від неправомірних дій з боку податкових органів, вирішення проблем, що виникають на ґрунті податкових конфліктів.

Податки - це найдавніший спосіб залучення коштів для існування держави. І не скоро, напевно, винайдуть іншу, настільки ж ефективну можливість наповнювати державну скарбницю. Але як і в давні часи збирачі податків, так і тепер податкові служби часто намагаються отримати більше того, на що мають законні підстави. А представники бізнесу, особливо малого, часто не знають, що заперечити несправедливим податківцям. Адже податкові спори - один з найскладніших видів юридичної практики. Спеціалісти нашої компанії готові надати кваліфіковану допомогу і вирішити спори з податковою на користь свого клієнта, якщо правда на його боці. Податкові спори - одна з наших пріоритетних спеціалізацій. Ви можете бути впевнені в позитивному результаті розгляду спору з податковою, якщо довірите цю справу нашим юристам. Ми надаємо юридичний супровід під час перевірок податковою, допомагаємо у випадку, якщо Ваш бізнес обтяжено податками і допомагаємо повернути уже зайво сплачені податки

flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».