phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Послуги адвоката

Кожний з адвокатів та юристів Юридичної фірми «DIGNUM» прагне мати глибокі знання в своїй правовій спеціалізації.
Але щоб в повній мірі відповідати вимогам та інтересам правового середовища ведення бізнесу, що постійно змінюється, бути висококласним фахівцем недостатньо. Задачі, що останнім часом постають перед суб’єктами господарювання, потребують знань відразу в декількох галузях права і підвищених зусиль для їх вирішення, що часом не по плечу одній людині.
Адвокати та юристи Юридичної фірми «DIGNUM» працюють єдиною командою, в якій кожен направляє свій потенціал на досягнення спільної цілі. Безперервний розвиток фірми в цілому і постійний розвиток кожного із співробітників – розглядається Юридичною фірмою «DIGNUM» як невід’ємна складова її становлення та успіху.
Юридична фірма «DIGNUM» виходить з того, що успіх нашого бізнесу залежить від людей, з яких складається наша команда. Найкращі професійні технології, що використовує юридична фірма, лише надають інструментарій, проте виключно професійні кадри спроможні належним чином виконати поставлену задачу.
Основними принципами роботи адвокатів та юристів нашої фірми є бездоганне знання кожним з них своєї галузі права, ефективна робота в команді, всебічний та ретельний аналіз конфліктної ситуації, пошук рішень відразу у декількох напрямках, вміння швидко та ефективно застосовувати наявні знання, широкий набір інструментів при вирішенні поставлених задач, пріоритет інтересів Клієнта над службовими та особистими інтересами, повна конфіденційність.
У більшості випадків вирішення тих чи інших нагальних ситуацій та проблем залежить від першого зваженого та продуманого кроку.
 
Як свідчить практика, саме від прийняття заінтересованою особою зваженого та адекватного рішення на первинному етапі «розвитку неприємних подій» істотно залежатиме подальший перебіг вчинення тих чи інших дій щодо вирішення (не вирішення) конкретного проблемного питання та, відповідно, настання або ненастання негативних (позитивних) наслідків.
 
В такій ситуації, на наше переконання, кваліфікована консультація адвоката та юридичний супровід являються основними орієнтирами для прийняття правильного рішення та вчинення певних дій для запобігання настання негативних наслідків (досягнення позитивного результату вирішення проблеми)
 
Адвокати Юридичної фірми «DIGNUM» надають широке коло послуг, охоплюючи при цьому господарське, цивільне, сімейне, адміністративне, кримінальне та ін. право.
 
Кваліфікований та оперативний юридичний підхід допомагає нашим адвокатам забезпечувати належну якість надання адвокатських послуг. 
 
Наші фахівці завжди орієнтуються виключно на досягнення позитивного та найбільш очікуваного для Клієнта результату, підходячи, при цьому, до кожної окремої проблеми творчо та добросовісно.
 
Чітке бачення шляхів вирішення проблеми та беззастережне їх виконання допомагає досягти позитивного результату та задовольнити потреби Клієнта, захистивши при цьому його законні права та інтереси.
 
Адвокати та юристи Юридичної фірми «DIGNUM» прагнуть бути гідними довіри Клієнтів фірми.
 
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».