phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Представництво в судах

Відсутність сталої судової практики, непередбачувальність розвитку подій в судовому засіданні, що в більшості випадків обумовлюється «людським фактором» (і не тільки процесуальної поведінкою сторін); не поодинокі випадки недотримання судами положень процесуального законодавства, а інколи і зухвале нехтування правами сторін, зумовлює на сьогоднішній день актуальність послуги щодо здійснення представництва в судах (представництво сторони процесу юристом або адвокатом), її затребуваність, а в більшості випадків –  і нагальну необхідність.
 
Надавши право представляти Ваші інтереси в судах адвокату або юристу Ви значно підвищує власну можливість на позитивне вирішення проблеми та отримання прийнятних та найбільш позитивних саме для Вас результатів по закінченню судового розгляду. Таке наше твердження стосується обох сторін судового розгляду: як позивачів так і відповідачів, а  інколи – і третіх осіб.
 
Адвокати та юриста Юридичної фірми «DIGNUM» мають можливість ефективно та належним чином здійснювати захист інтересів своїх Клієнтів, чим істотно збільшують їх (Клієнтів) шанси на досягнення за результатами судового розгляду позитивного результату
 
У порядку цивільного, сімейного, адміністративного, господарського, кримінального та ін. судочинства спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» надають кожному Клієнту (і юридичним, і фізичним особам) кваліфіковану правову допомогу та юридичний супровід.
 
Для захисту законних прав та інтересів Клієнтів наші спеціалісти готові супроводжувати і супроводжують розгляд судових спорів на всіх етапах та у всіх інстанціях (в суді першої інстанції, в апеляційному та касаційному судах, у Верховному Суді України), в тому числі надають послугу з супроводу виконання судових рішень у відповідних компетентних органах.
 
Кваліфікований та надійний захист прав та інтересів Клієнта включає в себе такі важливі компоненти як розробка стратегії правового захисту та відповідної правової позиції, підготовка документів процесуального характеру та представництво в судах України.
 
Представництво інтересів Клієнта в судових органах України обов’язково включає в себе достовірне інформування кожного Клієнта щодо правових перспектив розвитку судової справи та щодо всіх імовірних  обставинах та напрямках судового розгляду справи, які можуть негативно вплинути на очікуваний Клієнтом результат. 
 
Спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» також беруть на себе зобов’язання щодо належного та достатнього інформування Клієнта  про хід судового розгляду відповідної справи.
 
Ми пропонуємо своїм клієнтам укласти Договір про надання правової допомоги, яким обумовлено, що Юридична фірма зобов’язана відшкодувати всі збитки, завдані Клієнту внаслідок невиконання або належного виконанням відповідного правочину.
 
Судова практика Юридичної фірми щодо представництва в судових органах України являє собою захист інтересів наших Клієнтів у спорах стосовно наступного:   
 • стягнення заборгованості;
 • нарахування та стягнення податків та інших обов’язкових платежів;
 • прав учасників (акціонерів) господарських товариств;
 • захисту прав власності;
 • взаємовідносин (спорів) з органами державної влади та управління;
 • банкрутство/неплатоспроможність;
 • вирішення трудових спорів;
 • приватизаційні спори;
 • спори в галузі страхування;
 • земельні спори;
 • цивільні справи.
 
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».