phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спадкові спори

В умовах, коли вирують сімейні пристрасті та існує велика кількість незрозумілого і досить суперечного, дуже складно прийти до адекватного висновку без допомоги досвідченого юриста.
 
Належний порядок регламентації дій спадкоємців і нормативна визначеність строків вчинення відповідних дій, встановлених нормами чинного законодавства, є необхідними передумовами реалізації права на спадщину. Але належна законодавча урегульованість таких правовідносин не завжди є гарантованою запорукою дотримання прав зацікавлених осіб щодо спадкового майна. Необхідно вказати, що є непоодинокі випадки, коли зневажливе ставлення до встановленого порядку та процедури вчинення відповідних дій щодо спадкового майна, призвели в кінцевому результаті до втрати управненими особами (спадкоємцями) законного права на спадщини.  
 
Сучасна практика беззаперечно стверджує той факт, що питання спадкування (за законом чи за заповітом) часто супроводжуються великою кількістю непорозумінь та суперечностей, що практично неможливо належним чином вирішити без кваліфікованої допомоги фахівця (спеціаліста) в галузі права.
 
Юридична фірма «DIGNUM» готова допомогти Вам у належному вирішенні спадкових питань та наявних (прогнозованих) судових спорів, шляхом надання кваліфікованої та вичерпної консультативної допомоги, а також забезпечити правове супроводження спадкування як в позасудовому так і в судовому порядку.  
 
Набувши відповідний досвід роботи у вирішенні спадкових спорів, спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» мають можливість вказати своїм Клієнтам на певні тонкощі та особливості оформлення спадку або вирішення спадкового спору, уберегти їх від очевидних для нас помилок, та в кінцевому результату здобути бажаний результат.
 
Спеціалісти нашої Юридичної фірми допоможуть Вам грамотно та лаконічно оформити всі необхідні документи, супроводити процедуру їх подання, а також (за необхідності) належно відстояти законні права та інтереси Клієнта у випадку виникнення спадкового спору.
 
Звертаємо Вашу увагу, що судові спори стосовно спадкового майна в переважній більшості виникають між особами, які в силу закону мають відповідне право претендувати на все або на відповідну частину спадкового майна. І як, вже було зазначено, такі спори, в переважній своїй більшості, мають місце між членами однієї родини, а то і близькими родичами (спадкоємці першої черги). 
Відповідно, емоційна складова таких процесів не сприяє розсудливому ставленню до подій, що відбуваються під час такого спору як в залі судового засідання так і поза його межами. 
Наше завдання в таких процесах: по можливість виключити особисту участь Клієнта в судових засіданнях і тим самим перевести спір виключно в правову площину.     
 
Успішним завершенням будь-якого спадкового спору ми вважаємо результат, при якому клієнт Юридичної фірми зберігає свій психологічний спокій, залишаючи при цьому (чи набуваючи) за собою максимально можливий об’єм законних прав та активів. 
 
Практика спадкового права Юридичної фірми «DIGNUM» включає:  
  • питання спадкування за заповітом/за законом;
  • оформлення права на спадщину;
  • визнання права власності на спадкове майно
  • судова підтримка у всіх спірних питаннях спадкування в Україні;
  • консультаційна та судова підтримка у справах про оспорювання заповіту;
  • поновлення строків для подання заяви до нотаріуса про спадкування.
 
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».