phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Судова практика

Юридична фірма «DIGNUM» надає Клієнтам правову допомогу щодо захисту їх прав та законних інтересів у судах у порядку адміністративного, цивільного, господарського та кримінального судочинства на всій території України.

Юристи фірми здійснюють сприяння на усіх стадіях вирішення спорів, включаючи досудові переговори та виконання судових рішень в будь-якому регіоні України.

Складовою послуг, що надаються Юридична фірма «DIGNUM» в рамках цієї практики, є розробка стратегії захисту, вироблення правової позиції, підготовка процесуальних документів, представництво в органах судової влади.

Судова практика Юридичної фірми це представлення інтересів наших Клієнтів у спорах стосовно:

 • стягнення заборгованості;
 • нарахування та стягнення податків та інших обов’язкових платежів;
 • прав учасників (акціонерів) господарських товариств;
 • захисту прав власності;
 • взаємовідносин (спорів) з органами державної влади та управління;
 • банкрутство/неплатоспроможність;
 • вирішення трудових спорів;
 • приватизаційні спори;
 • спори в галузі страхування;
 • земельні спори;
 • цивільні справи;

Під час представлення інтересів Клієнта в судах Юридична фірма «DIGNUM» бере на себе зобов’язання належним чином та в достатньому обсязі інформувати Клієнта про хід розгляду відповідного судового спору. Ми правдиво інформуємо Клієнтів не тільки про юридичні перспективи судової справи в момент дослідження питання, а й про всі об’єктивні обставини, що мають місце під час судового розгляду, та можуть негативно вплинути на бажаний Клієнтом результат.

Умовами договору на надання правової допомоги, що пропонується Клієнту для укладання, обумовлено, що Юридична фірма «DIGNUM» відшкодовує збитки, завданні Клієнту внаслідок невиконання чи не належного виконанням такого правочину.    

Одним з напрямків, в якому успішно здійснює свою практику юридична фірма «DIGNUM» є судові спори. Наші фахівці забезпечать Вам висококваліфіковану юридичну допомогу. Судові спори із залученням юристів нашої компанії мають високу ймовірність отримання найбільш вигідного для Вас особисто або Вашої фірми результату розгляду справи в суді. Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Надаємо юридичний супровід в різних видах конфліктних ситуацій у правовій сфері. Ми розглядаємо податкові, спадкові, судові та інші спори. Підписуючи договір з нашою компанією, ви можете бути впевнені, що будете вчасно і в повному обсязі проінформовані про хід судового розгляду і про можливі складнощі, які можуть виникнути. Наші фахівці візьмуться за справу як самого початку, так і підключаться підключитися до її розгляду вже в ході судових засідань та нададуть Вам кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії судового процесу, якщо Ви раптом не розрахували свої сили або Ваші попередні юристи Вас розчарували.

flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».