phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Транспортне право

Відмінною рисою транспортного права є те, що воно включає в себе владно-організаційні відносини, які регулюються адміністративним правом, та майнові відносини, які регулюються цивільним та господарським законодавством.

Транспортні перевезення в тій або іншій частині є невід'ємною частиною будь-якого бізнесу й охоплюють значну сферу інтересів суб'єктів господарської діяльності. Правове регулювання перевезень стосується таких питань, як ліцензування діяльності в сфері перевезень й одержання інших необхідних дозвільних документів, укладення, взаємовідносин із замовниками перевезень та відповідними контролюючими органами; виконання й припинення договорів перевезення, відповідальність за втрату або пошкодження вантажу, страхування транспортних засобів, вантажів і відповідальності.

Юридична фірма «DIGNUM» здійснює супровід діяльності господарюючих суб’єктів у сфері перевезень вантажів, пасажирів і багажу.

В рамках такої практики, Юридична фірма «DIGNUM» має можливість запропонувати, серед інших, послуги щодо:

  • підготовки пакету документів і виконання всіх процедур, пов'язаних з одержанням ліцензії, та представництва інтересів клієнта на всіх стадіях ліцензування;
  • супроводу перевірок ліцензіата контролюючими органами;
  • правового сприяння в одержанні дозвільних документів, необхідних для здійснення перевезень;
  • оскарження незаконних дій органів державної влади;
  • допомога в позасудовому та судовому вирішення питань, що виникають у суб’єктів господарювання у зв’язку із здійсненням ними діяльність в сфері автомобільних перевезень.

Транспортне право - це комплекс норм, відповідно здійснюється регулювання у сфері правових відносин між компаніями, що надають транспортні послуги (перевезення вантажів і пасажирів), та їх клієнтами.

Транспортне право регулює відносини як у сфері наземного транспорту (автомобільний і залізничний транспорт), так і в сфері перевезень за допомогою авіації або по воді - морські або річкові. І кожна з цих сфер взаємовідносин перевізників та замовників послуг має цілий ряд нормативних аспектів, в яких простому громадянину не так просто розібратися. У таких випадках необхідна допомога юристів, спеціалізацією яких є адміністративне, цивільне, господарське, і у вужчому аспекті, транспортне, право. Кваліфіковані фахівці допоможуть в оформленні ліцензій на ті чи інші види перевезень, забезпечать зменшення або відсутність вимог і санкцій при перевірці контролюючими органами, а також зможуть якісно представити інтереси клієнта в суді, якщо виникне така необхідність.

flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».