phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Встановлення юридичних фактів

Встановлення юридичних фактів у судовому порядку відноситься до основних нагальних питань розв’язання переважної кількості спірних питань і як наслідок – беззастережною правовою передумовою для вирішення спірних ситуацій.

Встановлення юридичних фактів відіграє на даний момент значну роль у становленні правовідносин та у  створенні правових передумов для захисту законних прав та інтересів пересічних громадян та юридичних осіб.

Повний та всебічний розгляд справи та вирішення більшості питань, як правило, є  неможливим без встановлення різного роду юридичних фактів, що, в свою чергу, потребує значної обізнаності та компетентності.

На наше переконання, заінтересовані особи мають усвідомлювати те, що вчасна та кваліфікована юридична допомога сприятиме позитивному вирішенню питання. Це цілковито слідує з того, що при розгляді  будь-якої справи заінтересованій особі, в першу чергу, необхідно з'ясувати коло питань (фактів), обставин чи наслідків, що підлягають встановленню, та визначитися з планом та порядком вчинення першочергових дій, направлених на отримання позитивного для себе результату.

Спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» володіють теоретичними та практичними навиками і мають достатній досвід роботи для вирішення даного роду питань.

Щоб визначити правовий характер кожного окремого факту потрібно, насамперед,  чітко знати мету встановлення кожного окремого юридичного факту, адже один і той самий в різних ситуаціях має різне юридичне значення.

В більшості випадків встановлення в судовому порядку певного юридичного факту є запорукою отримання в подальшому позитивного для Вас результату при вирішенні спірного питання.

Наші фахівці нададуть Вам належну правову консультацію, попередять про можливий хід вирішення справи та допоможуть досягти оптимального та найбільш очікуваного результату.

Встановлення юридичних фактів являються досить поширеною та відповідальною категорією справ, що завжди потребує детального вивчення та дослідження і високої кваліфікації.

Адвокати та юристи Юридичної фірми «DIGNUM» нададуть Вам практичні та кваліфіковані послуги щодо встановлення юридичних фактів, та готові допомогти Вам (кожному Клієнту) досягти найбільш вірогідного можливого позитивного (з огляду на правові підстави та обставини справи) результату, зберігши при цьому Ваш час та нерви.

Ми проаналізуємо Ваше питання, співставимо його з правозастосовною практикою, та запропонуємо Вам оптимальний варіант його (спірного питання) вирішення. 

Практика Юридичної фірми «DIGNUM» щодо встановлення юридичних фактів включає:

  • встановлення юридичного факту родинних відносин між особами;
  • встановлення юридичного факту перебування фізичної особи на утриманні;
  • встановлення юридичного факту каліцтва;
  • встановлення реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу чи усиновлення;
  • встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу;
  • встановлення факту належності правовстановлюючих документів певній особі;
  • інше.
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».