phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юридичний аналіз і консультація

З метою виявлення неточностей та суперечностей, що можуть з’явитись в конфліктній ситуації та призвести до виникнення негативних наслідків для Клієнта, Юридична фірма «DIGNUM», на замовлення своїх Клієнтів, проводить ретельний правовий відповідного питання (проблеми) та надає необхідні консультації.
 
Будучи абсолютно чесними по відношенню до наших Клієнтів, ми прагнемо надати вичерпну правову консультацію та відповідний аналіз ситуації, що склалась, не приховуючи при цьому жодних можливих ризиків та перспектив та не обіцяючи неможливого.
 
За результатами вивчення та дослідження поставленої проблеми спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» надають нашим Клієнтам детальний юридичний аналіз та відповідну консультацію, пропонуючи при цьому законні способи вирішення конкретної проблеми.
 
Кваліфікований юридичний аналіз та консультація являють собою детальне вивчення та дослідження обставин справи, документації чи інформації, яка може мати дуже важливе значення для правильного вирішення проблеми. 
 
Спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» коригують дані, надані Клієнтом, та перевіряють їх відповідність вимогам чинного цивільного, сімейного, адміністративного, господарського та ін. законодавства.
 
Суть юридичного аналізу та консультації полягає, передусім, у дослідженні та врахуванні всіх наявних фактів і виробленні до відома Клієнта правової позиції, що у тій чи іншій ситуації являється найбільш прийнятною та вигідною для останнього.
 
Юридична фірма «DIGNUM» не вважає своєю метою лише отримання замовлення від клієнта - метою нашої співпраці є досягнення найбільш позитивного та очікуваного результату, що дозволяє вирішити всі наявні проблеми нашого Клієнта.
 
Законні способи вирішення проблеми Клієнта та очікуваний результат можуть не завжди співпадати з фактичними обставинами справи. Тому наші спеціалісти цілком відверто інформують клієнта про реальні, потенційні ризики та вірогідний результат.      
Вирішення кожного питання та кожної проблеми нашого Клієнта потребує обов’язкового вивчення та дослідження передумов їх виникнення, наявності зацікавлених осіб, та обов’язкового правового аналізу в аспекті можливих змін правової та ділової площин. 
 
Спеціалісти Юридичної фірми «DIGNUM» вважають, що позитивний результат вирішення проблеми може бути досягнуто лише за умови детального розроблення і практичного втілення схем та позицій, які базуються та відповідають вимогам чинного законодавства.
 
Головним правилом Юридичної фірми «DIGNUM» є прагнення бути гідними довіри наших клієнтів.
 
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».