phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Захист у кримінальних справах

«Advocatus miles» говорили середньовічні юристи. У їх розумінні, адвокат є воїн права, який стоїть на сторожі інтересів особистого життя і добробуту окремої людини. Надалі цей вислів знайшов своє втілення в твердженні, що адвокат стоїть на сторожі інтересів саме приватного життя окремої людини, а не інтересів суспільства в цілому чи держави, так як саме життя окремої людини, її приватні інтереси, є атомом (основою, вихідною складовою) життя і держави, і суспільства, а не навпаки.

Як і в давні часи, так і зараз, ми стикаємося з тим, що особисте життя окремої людини, її доля, часто залежить від свавілля і вседозволеності адміністративної системи (міліції, прокуратури). На сьогоднішній день ми мусимо констатувати те, що фактичною метою в діяльності правоохоронних органів є не боротьба зі злочинністю шляхом встановлення істини і збору належних доказів, і тим самим притягнення до відповідальності осіб, які вчинили те чи інше карне діяння (без діяння), а підтримання «гарної» звітності про виконану роботу. Сумним наслідком такої розстановки правоохоронцями пріоритетів при виконанні покладених на них законодавством обов’язків, є, на жаль, не поодинокі випадки пред'явлення обвинувачення у вчиненні злочину, а то і притягнення до реальної кримінальної відповідальності, осіб, вина яких належним чином не доведена. на превеликий жаль, у правоохоронних органом на першому місці звітність: скільки затримано і скільки розкрито. А винна людина чи ні, - це другорядне. Вони не несуть відповідальності за свої дії. Принаймні випадків, коли знехтувавши закон і принципи суспільної моралі слідчий або прокурор були притягнуті до відповідальності, нікчемна кількість.

Суди на жаль також не жалують правосуддям просто громадянина: їм більш комфортно переписати у рішенні (вироку, постанові) позицію органу обвинувачення ...

Дотримання адвокатом по кримінальних справах захист в кримінальних справах) правил професійної етики, принципів збереження і конфіденційності отриманої під час захисту від свого підопічного (інших осіб) інформації, належне розуміння і вміння практично застосовувати норми матеріального і процесуального права, зіставлення їх (правових норм) із судовою практикою, надають можливість захиснику відкрито і чесно приймати участь у кримінальному провадженні, належним чином захищати інтереси підзахисного, і відповідно, здійснювати всі можливі дії, спрямовані на досягнення для свого Клієнта найбільш прийнятного результату.

Практикуючі адвокати у кримінальних справах Юридичної фірми «DIGNUM» прагнуть надати кожному Клієнту своєчасну та кваліфіковану юридичну допомогу, беручи до уваги, при цьому, всі реалії здійснення кримінального провадження в нашій державі.

У кожному окремому випадку, ґрунтуючись на результатах проведеного скрупульозного аналізу, «зваживши всі за і проти», наші адвокати у кримінальних справах розробляють певну лінію захисту 9захист в кримінальних справах), спрямовану на зменшення, а то й нівелювання, для Клієнта (підзахисного) негативних наслідків кримінального переслідування.     

Якщо у Вас виникли «проблеми» з кримінальним правосуддям, наші адвокати у кримінальних справах готові надати Вам кваліфіковану і своєчасну допомогу, проконсультувати з будь-якого питання, а в разі необхідності, використати всі можливі легітимні методи для Вашого захисту від кримінального переслідування (тобто здійснити захист в кримінальних справах) 

Практика Юридичної фірми «DIGNUM» в сфері захисту у кримінальних справах включає, але не обмежується:

  • консультування адвоката у кримінальних справах в усній та письмовій формі;
  • складання необхідних процесуальних документів (клопотань, заяв та скарг);
  • надання правової допомоги особам, що мають процесуальний статус свідка, потерпілого;
  • захист підзахисного адвокатом по кримінальних справах на стадії досудового кримінального провадження;
  • захист інтересів підзахисного адвокатом по кримінальних справах в судах всіх інстанцій, а також у Верховному Суді України.
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».