«Advocatus miles» говорили середньовічні юристи. У їх розумінні, адвокат є воїн права, який стоїть на сторожі інтересів особистого життя і добробуту окремої людини. Надалі цей вислів знайшов своє втілення в твердженні, що адвокат стоїть на сторожі інтересів саме приватного життя окремої людини, а не інтересів суспільства в цілому чи держави, так як саме життя окремої людини, її приватні інтереси, є атомом (основою, вихідною складовою) життя і держави, і суспільства, а не навпаки.
Як і в давні часи, так і зараз, ми стикаємося з тим, що особисте життя окремої людини, її доля, часто залежить від свавілля і вседозволеності адміністративної системи (міліції, прокуратури). На сьогоднішній день ми мусимо констатувати те, що фактичною метою в діяльності правоохоронних органів є не боротьба зі злочинністю шляхом встановлення істини і збору належних доказів, і тим самим притягнення до відповідальності осіб, які вчинили те чи інше карне діяння (без діяння), а підтримання «гарної» звітності про виконану роботу. Сумним наслідком такої розстановки правоохоронцями пріоритетів при виконанні покладених на них законодавством обов’язків, є, на жаль, не поодинокі випадки пред'явлення обвинувачення у вчиненні злочину, а то і притягнення до реальної кримінальної відповідальності, осіб, вина яких належним чином не доведена. на превеликий жаль, у правоохоронних органом на першому місці звітність: скільки затримано і скільки розкрито. А винна людина чи ні, - це другорядне. Вони не несуть відповідальності за свої дії. Принаймні випадків, коли знехтувавши закон і принципи суспільної моралі слідчий або прокурор були притягнуті до відповідальності, нікчемна кількість.
Суди на жаль також не жалують правосуддям просто громадянина: їм більш комфортно переписати у рішенні (вироку, постанові) позицію органу обвинувачення ...
Дотримання адвокатом по кримінальних справах захист в кримінальних справах) правил професійної етики, принципів збереження і конфіденційності отриманої під час захисту від свого підопічного (інших осіб) інформації, належне розуміння і вміння практично застосовувати норми матеріального і процесуального права, зіставлення їх (правових норм) із судовою практикою, надають можливість захиснику відкрито і чесно приймати участь у кримінальному провадженні, належним чином захищати інтереси підзахисного, і відповідно, здійснювати всі можливі дії, спрямовані на досягнення для свого Клієнта найбільш прийнятного результату.
Практикуючі адвокати у кримінальних справах Юридичної фірми «DIGNUM» прагнуть надати кожному Клієнту своєчасну та кваліфіковану юридичну допомогу, беручи до уваги, при цьому, всі реалії здійснення кримінального провадження в нашій державі.
У кожному окремому випадку, ґрунтуючись на результатах проведеного скрупульозного аналізу, «зваживши всі за і проти», наші адвокати у кримінальних справах розробляють певну лінію захисту 9захист в кримінальних справах), спрямовану на зменшення, а то й нівелювання, для Клієнта (підзахисного) негативних наслідків кримінального переслідування.
Якщо у Вас виникли «проблеми» з кримінальним правосуддям, наші адвокати у кримінальних справах готові надати Вам кваліфіковану і своєчасну допомогу, проконсультувати з будь-якого питання, а в разі необхідності, використати всі можливі легітимні методи для Вашого захисту від кримінального переслідування (тобто здійснити захист в кримінальних справах)
Практика Юридичної фірми «DIGNUM» в сфері захисту у кримінальних справах включає, але не обмежується:
- консультування адвоката у кримінальних справах в усній та письмовій формі;
- складання необхідних процесуальних документів (клопотань, заяв та скарг);
- надання правової допомоги особам, що мають процесуальний статус свідка, потерпілого;
- захист підзахисного адвокатом по кримінальних справах на стадії досудового кримінального провадження;
- захист інтересів підзахисного адвокатом по кримінальних справах в судах всіх інстанцій, а також у Верховному Суді України.