phone tr (044) 280 16 92    (067) 679 52 93  letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Земельні спори

Практичні аспекти «становлення» ринку землі в Україні, а також особливості останніх законодавчих ініціатив з «реформування» земельних правовідносин, сприяли сталому зростанню актуальності і затребуваності  консультативно-правового супроводження земельних питань та земельних спорів. 
 
Земельні питання наразі являються одними з найпоширеніших, а так звані «земельні махінації» зачіпають та порушують законні права та інтереси багатьох громадян, і досить часто,без належного правового реагування, призводять до втрати права на землю.
 
Окрім земельних спорів, досить поширеним є питання оформлення права на спадщину. 
 
Тому в кожній окремій ситуації для вирішення земельної проблеми чи спору Вам знадобиться кваліфікована правова допомога.
 
Фахівці Юридичної фірми «DIGNUM» нададуть юридичні послуг щодо широкого кола земельних питань шляхом належного кваліфікованого консультування, юридичного супроводження вирішення земельного спору, а також виконують інші дії, спрямовані на досягнення оптимального результату для Клієнта.
 
Наші юристи не лише допоможуть Вам реалізувати Ваше законне право на землю, а й проконсультують щодо особливостей громадянського обороту землі, щодо практичних аспектів обмеження використання земельної ділянки, інше.
 
У разі виникнення земельного питання чи судового спору, важливим аспектом належного вирішення даної проблеми, на наше переконання, в більшості випадків, є саме вчасне звернення зацікавленої особи за отриманням правового аналізу або супроводження.
 
Фахівці Юридичної фірми «DIGNUM» мають можливість кваліфіковано підготувати всі необхідні документи у відповідності до положень чинного законодавства та допоможуть у оптимальні строки досягти позитивного та найбільш очікуваного та можливого для Клієнта результату.
 
Ми допоможемо у вирішенні широкого кола земельних питань та спорів. Така практика нашої фірми включає наступне:
  • юридичний супровід купівлі-продажу та оренди земельної ділянки;
  • підготовка різного роду договорів щодо нерухомості;
  • юридичний супровід відведення земельної ділянки; 
  • правовий супровід оформлення права власності на об'єкти нерухомості;
  • правова експертиза правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомості; 
  • аналіз ризиків участі в будівництві з урахуванням особливостей конкретних об'єктів;
  • консультування щодо зміни цільового призначення земельних ділянок;
  • представництво інтересів клієнта в органах державної, а також місцевої влади; 
  • представництво інтересів клієнтів в судових органах та ін.
 
flag1 КОНТАКТИ

Юридична фірма «Дігнум»
01010, м. Київ, вул. Миколи
Гайцана, буд. 2, офiс 708.

phone tr (044) 280 16 92
phone tr (067) 679 52 93
letter Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно знати

Розрахунки готівковими коштами обмежено

1 серпня 2013 року набрала чинності постанова Національного банку України № 210 від 6 червня 2013 року «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків».